Stomatologia minimalnie inwazyjna, czyli Włókno Kompozytowe w praktyce

Warsztaty:
Stomatologia minimalnie inwazyjna, czyli Włókno Kompozytowe w praktyce

Punkty: Szkoleniu nie przysługują punkty edukacyjne

Miejsce: Targi KRAKDENT, Salka warsztatowa S2

Data: 30.03.2023 (czwartek), godzina 12.00

Prowadzący Lek. Stom. Aneta Praska –Jaros

Warunkiem uczestnictwa jest zakup Włókna Kompozytowego na stoisku oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na miejscu u naszych przedstawicieli. Na warsztaty można się również poprzez wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie.

Prowadzący Lek. Stom. Aneta Praska –Jaros

Opis:

Warsztaty posiadają wymiar typowo praktyczny. Zajęcia obejmować będą samodzielne wykonanie trzypunktowego mostu adhezyjno-retencyjnego na modelu gipsowym, przeprowadzenie estetycznego szynowania zębów na modelu gipsowym, wybrane przykłady zastosowania Włókna Kompozytowego (praca na modelu). Zakończeniem spotkania będzie panel dyskusyjny.

Warsztaty posiadają ograniczoną liczbę uczestników.

W sprawie szczegółowych informacji na temat warsztatów zapraszamy do kontaktu mailowego:  katarzyna.wiszniewska@arkonadent.com

Lek. Stom. Aneta Praska –Jaros

Absolwentka Oddziału Stomatologii na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2000 roku prowadzi własną praktykę lekarską. Od 2010 roku współpracuje z firmą ARKONA jako wykładowca. Na terenie całego kraju prowadzi wykłady i warsztaty dla lekarzy dotyczące wykonawstwa mostów adhezyjnych i adhezyjno-retencyjnych z zastosowaniem włókien stomatologicznych oraz sposobów szynowania zębów przy ich pomocy. Wieloletni nauczyciel na kierunku Higienistka Stomatologiczna w Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi. Dwukrotna Przewodnicząca Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Higienistek Stomatologicznych.