Stomatologia minimalnie inwazyjna, czyli Włókno Kompozytowe w praktyce

Warsztaty:
Stomatologia minimalnie inwazyjna, czyli Włókno Kompozytowe w praktyce

Punkty: Szkoleniu nie przysługują punkty edukacyjne

Miejsce: Beskidzka Izba Lekarska

Data: 04.03.2023 (sobota)

Godzina: I grupa 9:30-12.30

Godzina: II grupa 13.00-16.00

Cena: 100 zł

Prowadzący Lek. Stom. Aneta Praska –Jaros

Opis:

Warsztaty posiadają wymiar typowo praktyczny. Zajęcia obejmować będą samodzielne wykonanie trzypunktowego mostu adhezyjno-retencyjnego na modelu gipsowym, przeprowadzenie estetycznego szynowania zębów na modelu gipsowym, wybrane przykłady zastosowania Włókna Kompozytowego (praca na modelu). Zakończeniem spotkania będzie panel dyskusyjny.

Warsztaty posiadają ograniczoną liczbę uczestników.

Numer konta: Alior Bank S.A. 62 2490 0005 0000 4500 6845 3035

W tytule przelewu powinny się znaleźć informację: Imię
i Nazwisko, data, grupa i godzina warsztatu

W sprawie szczegółowych informacji na temat warsztatów zapraszamy do kontaktu mailowego:  katarzyna.wiszniewska@arkonadent.com

Lek. Stom. Aneta Praska –Jaros

Absolwentka Oddziału Stomatologii na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2000 roku prowadzi własną praktykę lekarską. Od 2010 roku współpracuje z firmą ARKONA jako wykładowca. Na terenie całego kraju prowadzi wykłady i warsztaty dla lekarzy dotyczące wykonawstwa mostów adhezyjnych i adhezyjno-retencyjnych z zastosowaniem włókien stomatologicznych oraz sposobów szynowania zębów przy ich pomocy. Wieloletni nauczyciel na kierunku Higienistka Stomatologiczna w Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi. Dwukrotna Przewodnicząca Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Higienistek Stomatologicznych.

Patronat

Lista uczestników z dniem 24.02.2023 została zamknięta